Contact

Verkoopteam A: masten voor straatverlichting en camera’s • straatmeubilair • special tubes

Michel Hofstra, accountmanager
mobiel +31 (0)6 – 558 738 67
e-mail: michel@pmf.nl

 

Arjan Nijholt, verkoop binnendienst
kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
e-mail: arjan@pmf.nl

 

Verkoopteam B: masten voor straatverlichting • straatmeubilair • special tubes

Edward Greven, accountmanager
mobiel +31 (0)6 – 514 066 57
e-mail: edward@pmf.nl

 

Jan-Derk Rusthoven, verkoop binnendienst
kantoor +31 (0)598 – 61 32 90
e-mail: janderk@pmf.nl

 

Verkoopteam C: masten voor verkeerssignalering, bewegwijzering en bovenleidingen

Sjaak Hoekstra, accountmanager
mobiel +31 (0)6 – 539 649 13
e-mail: sjaak@pmf.nl

 

Linda Bronts, verkoop binnendienst
kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
e-mail: linda@pmf.nl

 

Directie:

Erik Renken, directeur, eigenaar
mobiel +31 (0)6 – 542 702 73
e-mail erik@pmf.nl

 

P.M.F. Machinefabriek Bergum B.V.
Mr. W.M. Oppedijk van Veenweg 22
NL-9251 GA  BURGUM
Postbus 13
NL-9250 AA  BURGUM
telefoon +31 (0)511 – 46 38 15
e-mail bergum@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 010.76482
BTW-nummer NL8053.59.217.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:00 uur en 15:30 uur

 

P.M.F. Machinefabriek Veendam B.V.
Ommelanderwijk 185
NL-9644 TG  VEENDAM
Postbus 290
NL-9640 AG  VEENDAM
telefoon +31 (0)598 – 61 32 90
e-mail veendam@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 023.24264
BTW-nummer NL0064.91.820.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:30 uur en 16:00 uur

 

Producten van pmf

Nieuws van pmf

04 feb

Wij zien u in 2024 graag op de volgende vakbeurzen!

In 2024 zijn wij met een eigen stand aanwezig op de volgende vakbeurzen: ^Infra Relatiedagen, Hardenberg, Nederland, dinsdag 6 tot en met donderdag 8 februari 2024 ^Light & Building, Frankfurt am Main, Duitsland, zondag 3 tot en met vrijdag 8 maart 2024 ^Ruimte en Licht, Houten, Nederland, donderdag 6 juni 2024 ^Innotrans, Berlijn, Duitsland, dinsdag…

30 jun

PMF Stalen Masten ontvangt certificaat van Netbeheer Nederland (CAM-module)

Op vrijdag 30 juni 2023 ontving PMF Stalen Masten vanuit Netbeheer Nederland een certificaat voor het aanbrengen van een goedgekeurd binnenwerk voor de CAM-module. De CAM-module is een nieuwe standaard aansluitkast, waarmee de verlichting van de lichtmast wordt verbonden met het stroomnet van Liander, Enexis, Coteq, Rendo, Westland Infra en/of Stedin. PMF is in staat…

09 jun

Zomervakantie

De twee vestigingen van PMF Stalen Masten zijn vanwege collectieve bedrijfsvakantie gesloten van vrijdag 4 augustus 2023 tot en met zondag 27 augustus 2023. Vanaf maandag 28 augustus 2023 staan wij weer voor u klaar.