Contact

verkoopteam A: masten voor straatverlichting en camera’s • straatmeubilair • special tubes

  • Michel_Hofstra
  • accountmanager:
  • Michel Hofstra
  • mobiel +31 (0)6 – 558 738 67
  • e-mail: michel@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Arjan Nijholt
  • kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
  • e-mail: arjan@pmf.nl

verkoopteam B: masten voor straatverlichting • straatmeubilair • special tubes

  • Edward_Greven
  • accountmanager:
  • Edward Greven
  • mobiel +31 (0)6 – 514 066 57
  • e-mail: edward@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Jan-Derk Rusthoven
  • kantoor +31 (0)598 – 61 32 90
  • e-mail: janderk@pmf.nl

verkoopteam C: masten voor verkeerssignalering, bewegwijzering en bovenleidingen 

  • Sjaak_Hoekstra
  • accountmanager:
  • Sjaak Hoekstra
  • mobiel +31 (0)6 – 539 649 13
  • e-mail: sjaak@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Danian Kingma
  • kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
  • e-mail: danian@pmf.nl

directie

HA_Renken_directeur
• H.A. Renken (Erik) • mobiel +31 (0)6 – 542 702 73 • e-mail erik@pmf.nl

 

P.M.F. Machinefabriek Bergum B.V.
Mr. WMO van Veenweg 22
NL-9251 GA  BURGUM
Postbus 13
NL-9250 AA  BURGUM
telefoon +31 (0)511 – 46 38 15
telefax +31 (0)511 – 46 42 81
e-mail bergum@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 010.76482
BTW-nummer NL8053.59.217.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:00 uur en 15:30 uur

 

P.M.F. Machinefabriek Veendam B.V.
Ommelanderwijk 185
NL-9644 TG  VEENDAM
Postbus 290
NL-9640 AG  VEENDAM
telefoon +31 (0)598 – 61 32 90
telefax +31 (0)598 – 62 10 89
e-mail veendam@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 023.24264
BTW-nummer NL0064.91.820.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:30 uur en 16:00 uur

 

Producten van pmf

Nieuws van pmf

02 aug

PMF in Veendam zoekt twee lassers/constructiebankwerkers

Voor onze vestiging in Veendam zijn wij op zoek naar twee lassers/constructiebankwerkers. Aan de hand van productietekeningen zet je masten in elkaar en las je deze af. PMF Stalen Masten produceert stalen masten, die hoofdzakelijk worden toegepast voor straatverlichting, verkeersignalering, bewegwijzering, cameraobservatiesystemen en bovenleidingen. OVER WELKE EIGENSCHAPPEN BESCHIK JE? We zoeken iemand, die zelfstandig kan…

31 jul

Zomervakantie PMF 2018

De vestigingen van PMF in Burgum en Veendam zijn gesloten van vrijdag 3 augustus 2018 tot en met zondag 26 augustus 2018. Wij staan weer voor u klaar op maandag 27 augustus 2018 om al uw aanvragen en opdrachten te verwerken. Alle medewerkers van PMF wensen u een fijne zomer toe!      

12 jul

PMF in Burgum zoekt twee constructiebankwerkers/lassers en een heftruckchauffeur

WIJ ZOEKEN PERSONEEL!! * CONSTRUCTIEBANKWERKERS/LASSERS * HEFTRUCKCHAUFFEUR PMF Stalen Masten produceert stalen masten voor straatverlichting, verkeersignalering, bewegwijzering, cameraobservatiesystemen en bovenleidingen. Voor onze vestiging in Burgum zijn wij na de bouwvak op zoek naar twee ervaren constructiebankwerkers/lassers. Aan de hand van productietekeningen zet je masten en portalen in elkaar en las je deze af. Daarnaast zoeken…