Contact

verkoopteam A: masten voor straatverlichting en camera’s • straatmeubilair • special tubes

  • Michel_Hofstra
  • accountmanager:
  • Michel Hofstra
  • mobiel +31 (0)6 – 558 738 67
  • e-mail: michel@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Arjan Nijholt
  • kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
  • e-mail: arjan@pmf.nl

verkoopteam B: masten voor straatverlichting • straatmeubilair • special tubes

  • Edward_Greven
  • accountmanager:
  • Edward Greven
  • mobiel +31 (0)6 – 514 066 57
  • e-mail: edward@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Jan-Derk Rusthoven
  • kantoor +31 (0)598 – 61 32 90
  • e-mail: janderk@pmf.nl

verkoopteam C: masten voor verkeerssignalering, bewegwijzering en bovenleidingen 

  • Sjaak_Hoekstra
  • accountmanager:
  • Sjaak Hoekstra
  • mobiel +31 (0)6 – 539 649 13
  • e-mail: sjaak@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Danian Kingma
  • kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
  • e-mail: danian@pmf.nl

directie

HA_Renken_directeur
• H.A. Renken (Erik) • mobiel +31 (0)6 – 542 702 73 • e-mail erik@pmf.nl

 

P.M.F. Machinefabriek Bergum B.V.
Mr. WMO van Veenweg 22
NL-9251 GA  BURGUM
Postbus 13
NL-9250 AA  BURGUM
telefoon +31 (0)511 – 46 38 15
telefax +31 (0)511 – 46 42 81
e-mail bergum@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 010.76482
BTW-nummer NL8053.59.217.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:00 uur en 15:30 uur

 

P.M.F. Machinefabriek Veendam B.V.
Ommelanderwijk 185
NL-9644 TG  VEENDAM
Postbus 290
NL-9640 AG  VEENDAM
telefoon +31 (0)598 – 61 32 90
telefax +31 (0)598 – 62 10 89
e-mail veendam@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 023.24264
BTW-nummer NL0064.91.820.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:30 uur en 16:00 uur

 

Producten van pmf

Nieuws van pmf

08 jan

PMF is aanwezig op de Light + Building 2018 in Frankfurt am Main

PMF Stalen Masten neemt in 2018 weer deel aan de Light + Building te Frankfurt am Main. De Light + Building is ’s werelds grootste vakbeurs op het gebied van (straat)verlichting. Wij verwelkomen u graag in onze stand 5.0 B11.

08 jan

PMF is aanwezig op de Infra Relatiedagen te Hardenberg

PMF Stalen Masten neemt in 2018 weer deel aan de Infra Relatiedagen te Hardenberg. Wij verwelkomen u graag in onze stand 330.

08 jan

beursagenda 2018

PMF Stalen Masten zal in 2018 weer deelnemen aan diverse vakbeurzen. U vindt ons met een eigen stand op de volgende evenementen. Infra Relatiedagen 2018, Hardenberg, 6-8 februari 2018, stand 330 Light & Building Internationale vakbeurs voor verlichting, Frankfurt, 5.0 B11 Dag van de Openbare Ruimte, Utrecht, 26-27 september 2017, stand 3.6.41 Innotrans, Internationale beurs voor…