Contact

verkoopteam A: masten voor straatverlichting en camera’s • straatmeubilair • special tubes

  • Michel_Hofstra
  • accountmanager:
  • Michel Hofstra
  • mobiel +31 (0)6 – 558 738 67
  • e-mail: michel@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Arjan Nijholt
  • kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
  • e-mail: arjan@pmf.nl

verkoopteam B: masten voor straatverlichting • straatmeubilair • special tubes

  • Edward_Greven
  • accountmanager:
  • Edward Greven
  • mobiel +31 (0)6 – 514 066 57
  • e-mail: edward@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Jan-Derk Rusthoven
  • kantoor +31 (0)598 – 61 32 90
  • e-mail: janderk@pmf.nl

verkoopteam C: masten voor verkeerssignalering, bewegwijzering en bovenleidingen 

  • Sjaak_Hoekstra
  • accountmanager:
  • Sjaak Hoekstra
  • mobiel +31 (0)6 – 539 649 13
  • e-mail: sjaak@pmf.nl
  • verkoop binnendienst:
  • Danian Kingma
  • kantoor +31 (0)511 – 46 38 15
  • e-mail: danian@pmf.nl

directie

HA_Renken_directeur
• H.A. Renken (Erik) • mobiel +31 (0)6 – 542 702 73 • e-mail erik@pmf.nl

 

P.M.F. Machinefabriek Bergum B.V.
Mr. WMO van Veenweg 22
NL-9251 GA  BURGUM
Postbus 13
NL-9250 AA  BURGUM
telefoon +31 (0)511 – 46 38 15
telefax +31 (0)511 – 46 42 81
e-mail bergum@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 010.76482
BTW-nummer NL8053.59.217.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:00 uur en 15:30 uur

 

P.M.F. Machinefabriek Veendam B.V.
Ommelanderwijk 185
NL-9644 TG  VEENDAM
Postbus 290
NL-9640 AG  VEENDAM
telefoon +31 (0)598 – 61 32 90
telefax +31 (0)598 – 62 10 89
e-mail veendam@pmf.nl
website www.pmf.nl, www.stalenmasten.nl, www.steelpoles.eu
Kamer van Koophandel 023.24264
BTW-nummer NL0064.91.820.B.01

Expeditie: laden en lossen tussen 07:30 uur en 16:00 uur

 

Producten van pmf

Nieuws van pmf

29 mrt

PMF is aanwezig op de vakbeurs Innotrans in Berlijn – 18 t/m 21 september 2018

PMF Stalen Masten heeft ook dit jaar weer een eigen stand op de internationale vakbeurs Innotrans in Berlijn. De InnoTrans is een internationale vakbeurs voor openbaar vervoer, waaronder transporttechnologie, innovatieve componenten, voertuigen en systeemoplossingen. Deze beurs vindt iedere 2 jaar plaats en heeft zich internationaal als platform voor spoorwegtechniek gevestigd. Voor meer informatie, raadpleeg onze website www.innotrans.de….

29 mrt

PMF is aanwezig op de vakbeurs Ruimte & Licht – 5 juni 2018

PMF Stalen Masten heeft een eigen stand op de vakbeurs Ruimte & Licht, die op 5 juni 2018 wordt gehouden in Houten. Wij verwelkomen u graag in stand 2.2.04.

08 jan

beursagenda 2018

PMF Stalen Masten zal in 2018 weer deelnemen aan diverse vakbeurzen. U vindt ons met een eigen stand op de volgende evenementen. Infra Relatiedagen 2018, Hardenberg, 6-8 februari 2018, stand 330 Light & Building Internationale vakbeurs voor verlichting, Frankfurt, 5.0 B11 Ruimte & Licht, Houten, 5 juni 2018, 2.204 Dag van de Openbare Ruimte, Utrecht, 26-27…